Merino's legends
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A város ahol sosem lehetsz egyedül...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat box
The STAFF team
Character search STAFF_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» L.A. Candy Volume 2
Character search EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:45 am by Vendég

» London Life
Character search EmptyHétf. Aug. 20, 2012 11:13 am by Vendég

» True Blood - Hurts So Good!
Character search EmptyPént. Aug. 03, 2012 12:02 am by Vendég

» Games Of Moon
Character search EmptyPént. Júl. 13, 2012 4:43 pm by Vendég

» Prison - éld az életed.
Character search EmptySzer. Jún. 13, 2012 5:50 pm by Jade Wallace

» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Character search EmptyPént. Május 11, 2012 9:10 am by Vendég

» new bloody begins
Character search EmptySzer. Ápr. 18, 2012 12:40 am by Vendég

» Eternity
Character search EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 1:49 am by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Character search EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 10:05 am by Vendég


 

 Character search

Go down 
+5
Cheryl Holloway
Rodolfo Skanson
Chloe Yasmine DeMarco
Paige Charlotte Waitt
Victoria Carpenter
9 posters
SzerzőÜzenet
Victoria Carpenter
Admin / Féldémon
Victoria Carpenter


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2011. Nov. 03.

Character search Empty
TémanyitásTárgy: Character search   Character search EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 11:30 am

Szükséged lenne egy testvérre, barátra, ellenségre stb? Nem kell ezért mást tenned, csak leírni ide néhány adatot róla a példa alapján.:

Név.: Bőrönd Ödön
Kor.: 0 - 100
Play by.: XY
Rövid leírás.: Írd le néhány szóban, hogy milyen kapcsolat fűz ehhez a személyhez.

EZT MÁSOLD KI!

Kód:
[b]Név.:[/b] Bőrönd Ödön
[b]Kor.:[/b] 0 - 100
[b]Play by.:[/b] XY
[b]Rövid leírás.:[/b] Írd le néhány szóban, hogy milyen kapcsolat fűz ehhez a személyhez.
Vissza az elejére Go down
http://merino.secretsstories.com
Paige Charlotte Waitt
Démonvadász
Paige Charlotte Waitt


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2011. Nov. 08.

Character search Empty
TémanyitásTárgy: Re: Character search   Character search EmptySzomb. Nov. 12, 2011 3:07 am

Character search Tumblr_ll6u7xt5tl1qiqsox
Név.: Sophie Danniels
Kor.: Huszonkettő, azaz 22
Play by.: Leighton Meester
Rövid leírás.: Ő volt a bátyám szerelme és jegyese akit még furcsa módon én is megszerettem és elfogadtam. Azt beszélték meg, hogy az egyetem elvégzése után fognak összeházasodni, de aztán Chris hazament a szünetre és meghalt. Sophie a városba költözött a közelembe és akár csak én, ő is démonvadásznak állt. Igaz ő lassabban tanult mint én, így ő még csak tanonc, de remekül halad a fejlődésben. Támogatjuk egymást, és együtt keressük a családom gyilkosait a bosszú reményében.

// Bővebb infó az előtörténetemben. Ha érdekel a karakter küldj bátran PM - et és egyeztetünk Wink //
- ELKELT (:
Vissza az elejére Go down
Chloe Yasmine DeMarco
Ember
Chloe Yasmine DeMarco


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2011. Nov. 03.

Character search Empty
TémanyitásTárgy: Re: Character search   Character search EmptySzer. Nov. 16, 2011 4:45 am

Név.: Patrick Farraday
Kor.: Negyvenkettő
Play by.: Colin Firth, Hugh Grant, Ewan McGregor, de alkuképes vagyok, szóval ha van ötlet oszd meg velem.
Rövid leírás.: Farraday atyára lassan úgy tekintek mint az édesapámra hiszen ő gondoskodik rólam és vigyáz rám mióta csak bekerültem az árvaház falai közé. Ő tanított, vigasztalt ha szomorú voltam, vagy játszott velem ha más nem akadt. Néhány társam meg is jegyezte, hogy Farraday atya kivételezik velem, amit persze nem hittem el. A mai napig rendszeresen meglátogat és ellát a tanácsaival, atyai figyelmével ami igen csak jól esik. (.: Farraday atya Chloe vér szerinti édesapja, tőle kapta a Yasmine nevet is )

// Ha érdekel esetleg a karakter akire amúgy nagy szükségem lenne akkor írj bátran egy PM - et és egyeztetünk. Részletesebb információt róla az előtörténetemben találsz, plusz tőlem személyesen lehet kérdezni. Smile//
Vissza az elejére Go down
Rodolfo Skanson
Démon
Rodolfo Skanson


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. Nov. 07.
Age : 34

Character search Empty
TémanyitásTárgy: Re: Character search   Character search EmptySzer. Nov. 16, 2011 8:57 am

Character search Tumblr_lfgllv9Pp31qdectxo1_400

Név.: Adam Skanson
Kor.: 18
Play by.: Logan Lerman
Rövid leírás.: Az öcsikém, igazából egy éve figyelem, nem tudom, hogy a szemébe merjek-e nézni ezek után, de úgy tűnik megpróbálom. Jó volt a kapcsolatunk de most... ő még mindig halandó és mióta az eszemet tudom én voltam a példaképe, mindig utánzott és a többi, most pedig nem szeretném, hogy valami butaságot műveljen csak azért, mert én meghaltam.

Megalkotva

Character search Tumblr_ltwb7jz7fn1qgs1mso1_500

Név.: Christopher Skanson
Kor.: 23
Play by.: Silviu Tolu
Rövid leírás.: A bátyám... Ő a nehezebbik eset a testvéreim közül, ugyanis, nem hogy csak ember, hanem démonvadász is egyben. Fogalmam sincs, hogy tudja-e mi lett belőlem, vagy, hogy merre vagyok, mi van velem. Az is lehet, hogy egy váratlan pillanatban előbukkan, de az is, hogy látni sem akar, utóbbi esetben szétrombolok egy-két helyet mérgemben.

// Ha érdekel dobj meg egy PM-mel vagy kapj el Chat-en! :] //
Vissza az elejére Go down
Cheryl Holloway
Admin / Démonvadász
Cheryl Holloway


Hozzászólások száma : 52
Csatlakozás ideje : 2011. Nov. 03.
Age : 32

Character search Empty
TémanyitásTárgy: Re: Character search   Character search EmptySzomb. Nov. 19, 2011 2:46 am

Character search 010

Név.: Dominic Hanes
Kor.: Huszonnyolc, de csak 19-nak néz ki
Play by.: Michael Trevino
Rövid leírás.: A kettőnk kapcsolata igen bonyolult, mivel ő démon én pedig ugye vadászok rájuk. Egy vadászatom alkalmával találkoztunk. Valami megfogott a tekintetében és megijedtem, hagytam elmenekülni. Azóta rendszeresen látom, de sosem vagyok képes bántani őt. Már többször megmentett és hálás vagyok érte neki. Beleszerettem, pedig nem lenne szabad. Sokat szívatjuk egymást és folyton beszólunk a másiknak, de mindez csak azért, hogy leplezzük valódi érzéseinket egymás iránt.

Igazi rossz fiú! Razz

//Jelentkezni PM-ben ^^ Remélem hamar gazdára talál! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
http://kg2.proboards.com/
Cassie Anne Benett
Angyal
Cassie Anne Benett


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Nov. 17.
Age : 30

Character search Empty
TémanyitásTárgy: Re: Character search   Character search EmptySzomb. Nov. 19, 2011 4:40 am

Character search Ashley-benson-0804 vagy Character search Brittany-robertson-0914

Név.: Lorina Ashley Whitness
Kor.: 17 (angyal)
Play by.: Ashley Benson vagy Britt Robertson
Rövid leírás.: Lorina Cassie legjobb barátnője, együtt szenvedték el a balesetet, ami mindkettőjüket megölte. Azóta, angyalként tevékenykednek, ám továbbra is elválaszthatatlanok.
(Lora teljes jelleme szabadon megalkotható, de ha lehet, akkor ne legyen ördögien bunkó, és gonosz...)
Vissza az elejére Go down
Jade Wallace
Démon
Jade Wallace


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. Nov. 13.

Character search Empty
TémanyitásTárgy: Re: Character search   Character search EmptyHétf. Nov. 21, 2011 12:43 pm

Character search Ash-stymest-upstreet-06

ELKELT! Very Happy


Név.: Justin Eddols
Kor.: 18 éves
Play by.: Ash Stymes
Rövid leírás.: Nem rég úgy mond "családtagok" lettünk. Egy házban élünk, mivel szüleink össze jöttek. Justinnal a viszonyom nem a legjobb. Számtalanszor próbálkozott már be nálam, de mindig kikosarazom. Nem törődök vele és próbálom minél jobban elkerülni, de valahogy mindig megtalál, olyankor mindig manipulálom, ilyenkor örülök annak, hogy ember. Mikor befolyásom alatt van eléggé jó fej és olyankor kedvelem, hisz sok közös dolog van bennünk, mivel Ő sem a jó magaviseletéről híres, a maga módján hasonlít rám.


//Ha érdekel jelentkezz Wink //
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Paige Charlotte Waitt
Démonvadász
Paige Charlotte Waitt


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2011. Nov. 08.

Character search Empty
TémanyitásTárgy: Re: Character search   Character search EmptyPént. Nov. 25, 2011 12:07 am

Character search Tumblr_lstyhtFHVP1r4yz14o1_500_www.kepfeltoltes.hu_
Kicsi Paige keresi...
Név.: Andrew Nowak
Kor.: Huszonkettő, azaz 22!
Play by.: Ilyen téren rugalmas vagyok, így ha mondasz egy ötletet megbeszélhetjük. (:
Rövid leírás.: Démonvadász - Andrew az egyik leges legjobb barátom, egyben a személyes bokszzsákom akin néha levezethetem a felgyülemlett feszültséget ilyen vagy olyan módon. Egy jó kis beszélgetés, edzés vagy filmezés nála mindig belefér, a nap bármelyik órájában. Imádom. Ő szervezett be a démonvadászok közé és segített a tanulásban. Nem is tudom, hogy mi lenne velem nélküle.

// Amennyiben érdekel a karakter olvasd el az ET - met ahol jóval több információt találhatsz róla, majd dobj egy PM - et és mindent megbeszélünk (: Kérlek csak akkor jelentkezz ha aktív tudsz lenni vele :$ //
Vissza az elejére Go down
Rose - Mary Hamilton
Démonvadász
Rose - Mary Hamilton


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2011. Nov. 03.

Character search Empty
TémanyitásTárgy: Re: Character search   Character search EmptyPént. Nov. 25, 2011 12:49 am

Anyu kerestetik... Embarassed

Név.: Katherine Anne Price - Hamilton ( De úgy használod ahogy tetszik )
Kor.: Negyvenegy
Play by.: Itt egész széles a skála, bátran ötletelhetsz, mindössze csak annyit kérek, hogy egyeztess velem.
Rövid leírás.: Pincérnő - Édesanyámhoz mindig is szoros szálak fűztek, amik az évek során csak még erősebbek lettek. Mindent megbeszélhetek vele, minden gondolatomat, tervemet, pasi ügyeket, iskolai dolgokat mivel borzasztó megértő, és laza. Ő az én bizalmasom és támaszom egy személyben. Olyan mintha csak a legjobb barátnőmmel élnék egy fedél alatt ami szuper mivel nagyon kevés lánynak ilyen jó a kapcsolata az anyukájával. Igaz ugyan, hogy apu és a bátyus halála óta egy kissé magába fordult, de velem szemben még mindig olyan mint régen. Támogatjuk egymást és reménykedünk abban, hogy egy idő után tovább tudunk lépni, de egyelőre számomra most a bosszú a legfontosabb. Anya nagyon fél, hogy engem is el fog veszíteni, de kénytelen elfogadni, hogy ezt az utat választottam, leszámolok a családtagjaim gyilkosaival.

// Bővebb infók az ET - mben illetve tőlem személyesen igényelhetőek (: //
Vissza az elejére Go down
Robin Twiddle
Démonvadász
Robin Twiddle


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2011. Nov. 27.

Character search Empty
TémanyitásTárgy: Re: Character search   Character search EmptyVas. Nov. 27, 2011 8:48 am

Nahát én egy kész listával készültem Rolling Eyes

Character search Jesse
Név.: Allen Warburton
Kor.: 22
Play by.: Jesse Eisenberg/ Andrew Garfield
Rövid leírás.: A legjobb barátom úgy tizenkét éves korom óta. Hatalmas művész lehetne, ha az apja nem kényszerítené, hogy az orvosira járjon. Kicsit bátortalan, alapvetően békés fickó. Első pillantásra olyan aki nem tudna kiállni sem magáért, sem másokért, de néha előbújik egy hihetetlenül határozott énje is, mi meg csak nézünk, hogy jé.

Character search Eye-candy-ryan-gosling-20-5
Név.:Devlin Nutter
Kor.:26
Play by.: Ryan Cosling
Rövid leírás.:Az első, akit ebben a városban megismertem. Az egyetlen, aki nem veszi be ezt a tüskés, kicsit mogorva és elég elutasító énemet. Az egyetlen, aki imádnivalónak tart. Az egyetlen akivel remekül szórakozom, annak ellenére , hogy rengeteget veszekszünk. Az egyetlen aki ismer és az egyetlen aki látott már sírni. (nem kötöm ki, tőlem lehet angyalka is, démon is, vagy vadász ha gondolod).

Character search Tumblr_lgbh1cIRRR1qcfba3o1_500
Név.:Oliver Dorny
Kor.: 22 (hogy valójában mennyi, rád bízom)
Play by.: Brandon Urie (alku képes vagyok)
Rövid leírás.:Apám régi barátja. Démon. Halála után pár évig velünk maradt, vigyázott ránk, amíg talpra tudtunk állni, aztán nyomtalanul eltűnt. Itt Merino-ban újra felkeresett minket Agyness-el. Az egyetlen démon akit elviselek magam mellett. Elég ökör, nem is hinné az ember róla, hogy már több száz évet megélt. Őt is a legjobb barátaim közé sorolom, nagyon sokat tud mesélni apámról, bár, hogy mi okozta a vesztét nem hajlandó elmagyarázni nekünk.

Character search Tumblr_luy15tMNNr1r6jrsjo2_500
Név.: Agyness Twiddle
Kor.: 16
Play by.: Abigail Breslin
Rövid leírás.:A kishúgom. Nagyon szoros a kapcsolatom, úgy ismerjük egymást és olvasunk a másikból mint egy köyvből. Igaz néha-néha összeveszünk, de lényegében csak egymásra támaszkodhatunk. Az egyetlen nőnemű személy akit megtűrök magam mellett (anyán kívül). Nagyon sokban hasonlítunk egymásra, egyikünk sem olyan plázamacska alkat, mindketten inkább fiúsak vagyunk.

//nagy-nagy szükségem lenne rájuk Embarassed további infót pm-ben vagy az előtörimben találsz Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Character search Empty
TémanyitásTárgy: Re: Character search   Character search Empty

Vissza az elejére Go down
 
Character search
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Character sheet sample

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Merino's legends :: In Characters :: Creation-
Ugrás: